PRÁCE SADSKÁ - největší výběr kvalitní práce v Sadská a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Inzerát již není k dispozici

ODBORNÝ REFERENT/KA STRAVOVACÍHO ÚSEKU KOLEJÍ A MENZ JU

Pracovní náplň: Zajišťování a zpracovávání kalkulací rautů a coffee breaku,

organizace, zajištění ostatních akcí a koordinace s ostatními úseky KaM v době prázdnin,

zajišťování správní agendy spojené s nákupem zboží (ne potraviny), •

příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu, zajišťování obchodní agendy na menze, provádění průzkumu a analýz trhu.

Požadujeme: Ukončené vzdělání, SŠ nebo vyučení, samostatnost a flexibilita, schopnost práce v týmu, organizační schopnosti, vzdělání gastronomického oboru a praxe výhodou.

Nabízíme: Zajímavou práci s možností profesního rozvoje, práci v příjemném kolektivu,

perspektivu zaměstnání, zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,•

zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování, zvýhodněné mobilní volání, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu.; Mzdu v souladu se mzdovým předpisem JU.

Nástup: dle dohody; Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzda: 27 000 Kč, po zapracování navýšení mzdy.

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „Odborný referent KaM JU“ zašlete na Útvar personální – Andrea Čechová

e-mail: email odstraněnnejpozději do 31. 5. 2024.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.