Inzerát již není k dispozici

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Prodavač / prodavačka

Kontakt telefonicky od 8:00 do 18:00 hod., osobně na pracovišti (PO - PÁ do 13:00 hod.) nebo e-mailem email odstraněn.

Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.

Požadujeme:

  • praxi v prodeji potravin
  • vzdělání v oboru prodavač/ka- výhodou
  • ochotu pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
  • dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost.

Náplň práce:

  • nabídka a prodej masa, uzenin, lahůdek a dalšího sortimentu
  • krájení a doplňování zboží do pultů
  • prezentovat zboží v pultech
  • obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
  • práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
  • práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
  • péče o vzhled a čistotu prodejny.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti, zaškolení na prodejně
  • Multisport karta, příspěvek na stravování ve mzdě, příspěvek na penzijní připojištění
  • zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • odměna za práci o víkendech a svátcích, lázně
  • výhodné zaměstnanecké nákupy masa
  • možnost práce i na DPP.
  • nástup možný ihned.