PRÁCE FRÝDEK-MÍSTEK - největší výběr kvalitní práce v Frýdek-Místek a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE PRO MONTÁŽ TLUMIČŮ, OBSLUHU OBRÁBĚCÍCH A SVAŘOVACÍCH...

POŽADAVKY

-výuční list, nebo praxe

-manuální zručnost, přesnost

-dodržování pracovních postupů a BOZP

-práce ve dvousměnném nebo třísměnném provozu

NÁPLŇ PRÁCE

-montáž tlumičů pérování

-obsluha jednoúčelových strojů a zařízení

-obsluha svařovacích poloautomatů bez nutnosti svářečského oprávnění

NABÍZÍME

-možnost zaškolení a podpory v začátku

-možnost realizace v dynamické výrobní společnosti v automotive

-pravidelný, stabilní výdělek

-stabilní pracovní podmínky

-příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době

-až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce

-příspěvek na závodní stravování

-příspěvek na dětské rekreace, zdraví, sport, kulturu

-Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč měsíčně

-příspěvek na rekreaci ve vlastním hotelu na Malé Morávce

KONTAKT

Anna Volencová - personální odd. tel.mobil odstraněn4

Ing. Michal Havlíček- vedoucí výroby tel.+420 734 697 055

E-mail: email odstraněn

kontakt: e-mailem, telefonicky 9 - 14