PRÁCE S UBYTOVÁNÍM TRVALÝ PRACOVNÍ POMĚR PRAHA 9 - největší výběr kvalitní práce v Praha 9 a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Technolog provozní - obrábění

POŽADAVKY

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách
  • znalost technologie obrábění, kreslení výkresů a programování NC strojů (soustružnická frézovací centra) s využitím CAD a CAM systémů (Autocad, Alphacam)
  • znalost práce na PC - MS Office, AutoCad, Unigraphix NX
  • znalost AJ, mírně pokročilá
  • ŘP sk. B
  • řídící a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, rozhodovací schopnost, samostatnost, flexibilita
  • důslednost, komunikativnost a umění jednat s lidmi, týmové chování
  • schopnost realizace změn ve výrobních procesech

NÁPLŇ PRÁCE

  • zpracování technologické dokumentace pro výrobu obráběných dílů
  • tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby
  • tvorba programů na NC soustružnická a frézovací centra
  • optimalizace výrobních procesů (především obrábění - výběr a zkoušky nových nástrojů)
  • změnová řízení, udržování technologické databáze
  • určuje normy spotřeby času a jejich aktualizaci, dohled nad jejich dodržováním
  • sleduje trendy ve vývoji nových technologií, strojů a zařízení
  • tvorba výrobních a logistických toků
  • spolupracuje na zavádění principů štíhlé výroby
  • spolupracuje při přípravě a provádění FMEA
  • spolupracuje při všech auditech včetně certifikačního
  • úzká spolupráce s interní výrobou
  • spolupráce při kontrole

NABÍZÍME

Zázemí stabilní české společnosti

Pravidelný, stabilní výdělek

Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou

Možnost dalšího vzdělávání

Zaškolení nových zaměstnanců

Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době

až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce

Příspěvek na závodní stravování

Věrnostní příspěvek

Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz

Příspěvek na dětské rekreace

Příspěvek na sport, kulturu, vzdělávání až 24 000,- Kč ročně