Inzerát již není k dispozici

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Roudnici nad Labem ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Náplň práce:

"Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho - Organizace práce na dané směně - Objednávání a příjem zboží - Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka - Obsluha zákazníků a prodej zboží - Kontrola kvality, čerstvosti zboží - Prezentace zboží v prodejních pultech

Požadujeme:

"Odborné vyučení bez maturity - Vyučení v obchodním zaměření výhodou - Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici - Základní znalost práce na PC - Praxe v maloobchodním prodeji potravin - Zkušenosti s pokladnou - Přátelský přístup k zákazníkům - Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme:

"Práci ve stabilní české společnosti - Multisport kartu - Příspěvek na stravování ve mzdě - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměnu za práci o víkendech a svátcích - Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků - Odměna za výročí narozenin - Výhodné zaměstnanecké nákupy masa - Lázně - zaškolení na prodejně

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem email odstraněntelefonickymobil odstraněn, osobně od 8.00- 18:00 na adrese Alej 17.listopadu 2694, Roudnice n.L.