NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

vedoucí prodejny

-první kontakt se zaměstnavatelem:

Markéta Sokolová,mobil odstraněn,email odstraněn

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Černošicích kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna v sobotu. Neděle je vždy volná.

Náplň práce:

" Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí

" Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny

" Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu

" Zpracování drobného vydání

" Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

" Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka

" Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:

" Odborné vyučení bez maturity

" Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou

" Základní znalost práce na PC

" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

" Zodpovědný přístup k práci

" Samostatnost

" Loajalita

Nabízíme:

" Práci ve stabilní české společnosti

" Příspěvek na stravování ve mzdě

" Příspěvek na penzijní připojištění

" Odměnu za práci o víkendech a svátcích

" Multisport kartu

" Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa

" Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz

" Odměna při výročí narození