Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

ODBORNÝ/Á REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO ODDĚLENÍ na PF JU

Pracovní náplň:

  • zajištění administrativní podpory pro zahraniční cesty a mobility pracovníků a studentů PF JU (např. ERASMUS+)
  • vedení evidence zahraničních lektorů a studentů
  • zajištění metodické pomoci řešitelům předkládajícím projekty
  • příprava průběžných a závěrečných zpráv k projektům týkající se internacionalizace
  • spolupráce s katedrami, děkanátem a personálním oddělením
  • zajištění programů a zázemí pro konání různých akcí s mezinárodní účastí
  • spolupráce s proděkanem/kou pro zahraniční vztahy
  • zajištění zahraniční korespondence nutné pro rozvoj mezinárodní spolupráce s partnerskými univerzitami a příprava a administrace bilaterálních smluv

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • velmi dobrou znalost práce na PC - MS Office
  • flexibilitu a ochotu se dále vzdělávat
  • schopnost samostatné práce
  • pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost
  • organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování

Výhodou:

  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace v oblasti vysokého školství
  • zkušenosti s programem iFIS, STAG nebo VERSO

Nástup od: od 1.12.2024 / dle dohody

Finanční ohodnocení: dle Mzdového předpisu JU

Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou (zástup za mateřskou dovolenou

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ODBORNÝ/Á REFERENT/KA ZAHRANIČNÍHO ODDĚLENÍ PF JU do 20. 10. 2024 (včetně) na adresu:

Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová, Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice,

nebo elektronicky na e-mailovou adresu: email odstraněn.

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; jazykové a zeměstnanecké kurzy; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů