Provozní technik - technička

Pracovní náplň:

" řízení činností při správě průmyslového areálu

" evidence spotřeb energií v areálu

" návrhy úprav a rozvoje areálu

" spolupráce na externích zakázkách divize

" spolupráce při realizaci revizí

Požadavky:

" Technické a organizační schopnosti

" Odborná způsobilost k výkonu činností v elektrotechnice dle § 9 nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6, § 7 výhodou

" Samostatnost, zodpovědnost, ochota vzdělávat se

" Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

" Tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

" Finanční odměnu odpovídající odvedené práci

" Možnost profesního vzdělávání

" Systém firemních benefitů - UNI šeky

" 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku

" Možnost ubytování a příspěvky na stravování

" Náborový příspěvek 30 000,- Kč

" Mzda včetně benefitů 30.000,- až 37.000,- Kč s možností dalšího růstu

" Místo výkonu práce: areál Důl Jan Šverma, Žacléř a místa zakázek divize Gemec Žacléř

V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:

" GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,

542 13 Jívka

" kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Semail odstraněn

tel.:mobil odstraněn