PRÁCE S UBYTOVÁNÍM PRO PÁRY PRO ŽENY CHLUMEC NAD CIDLINOU - největší výběr kvalitní práce v Chlumec nad Cidlinou a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Bartoň a Partner s.r.o.

Pracovník/pracovnice skladu OZP

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba 6 hod. dle domluvy v čase 7.30 - 16.00 po-pá. V případě zájmu je možné domluvit i nižší úvazek. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • příjem a výdej zboží včetně kontrol a evidencí,
  • manipulace se zbožím v rámci skladu,
  • komunikace se zákazníky a dalšími odděleními pro koordinaci objednávek a expedice.

Požadavky:

  • praxe v oblasti skladování a logistiky vítána,
  • uživatelská znalost PC (Outlook, MS Office),
  • organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu,
  • zkušenosti s manipulací se zbožím (pracujeme s oblečením a čistícími prostředky),
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti,
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí.

Pokud jste spolehliví, pečliví a rádi byste se připojili k našemu týmu, zašlete nám svůj profesní životopis na email odstraněnnebo zavolejte na telefonní číslomobil odstraněn(v pracovní dny mezi 7.30 - 16.00).