PRÁCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ - největší výběr kvalitní práce v Uherské Hradiště a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Associated Engineer Development

Kontakt:email odstraněn

Upřesňující informace:

Požadujeme:

  • bakalářský nebo magisterský titul v oboru elektronického inženýrství nebo dostatečné pracovní zkušenosti
  • znalost programování v C, C ++, Pythonu nebo C#, JavaScript, MATLAB a další jazyky jsou výhodou
  • dobrá znalost angličtiny
  • touha vzdělávat a rozvíjet své znalosti
  • znalost digitální elektroniky
  • Náplň práce:
  • psaní zdrojového kódu pro projekty Siemens Advanta
  • návrhu softwarové architektury a realizace její implementace
  • mezinárodní spolupráci s dalšími kolegy z různých oblastí vývoje - hardware, test, projektový management a výroba
  • účasti na malých projektech nebo v částech velkého projektu, kde se naučíte rozumět robustnímu FW designu a moderním průmyslovým sběrnicím
  • vytváření funkčních / jednotkových testů a účasti na kontrole kódu
  • tvorbě dokumentace

Zaměst.výhody:

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění