Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL (M/Ž)

Posláním služeb pro seniory, děti a dospělé se zdravotním postižením a dlouhodobě nemocné je pomáhat lidem v jejich domácím prostředí s činnostmi, které jsou pro ně obtížné z důvodu snížené soběstačnosti.

Požadavky na uchazeče:

" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách

" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou

" znalost oblasti péče o seniory a osoby se zdravotním postižením

" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (pracovníci jezdí do domácností ke klientům služebním autem)

" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost

" ztotožnění se s firemní kulturou organizace a podílení se na jejím rozvoji

" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace a odolnost vůči častým změnám (vyplývá z terénní služby)

" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci

" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, příjemné vystupování

" základní znalost práce na PC (email, MS Word, MS Excel)

Náplň práce:

" Výkon práce v domácnostech: péče o seniory, osoby se zdrav. postižením, nemocné. Jedná se o pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, pomoc s údržbou domácnosti, vyřizováním osobních záležitostí klientů, doprovázení klientů, administrativa spojená s poskytováním služby.

" Práce i ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích.

Nabízíme:

" práci na hlavní pracovní poměr (výše úvazku dle domluvy) nebo na dohodu o pracovní činnosti - nástup dle domluvy

" platové ohodnocení dle výše úvazku a započitatelné praxe

" smysluplnou práci, příjemné pracovní prostředí

" 5 týdnů dovolené, stravenky

" profesní a osobnostní rozvoj (vzdělávání, supervize aj.)

" duchovní podpora v případě zájmu

Motivační dopis s životopisem zasílejte elektronicky.

Zaměstnanecké výhody:

stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, Sickday

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů